ایسنا نوشت:‌ با اتمام سریال پایتخت ۵» و بازپخش دو قسمت پایانی این مجموعه، سریال راه و بیراه» به کارگردانی داود بیدل از چهارشنبه (۲۲ فروردین ماه) راهی آنتن می‌شود.

آخرین قسمت از سریال پایتخت ۵» به کارگردانی سیروش مقدم شب گذشته راهی آنتن شد و قرار است دو قسمت پایانی این سریال امشب و فردا شب (۲۰ و ۲۱ فرودین‌ماه) ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما بازپخش شود.

سریالی که جایگزین پایتخت» خواهد شد

سریال راه و بیراه» نیز که به عنوان جایگزین سریال پایتخت ۵» انتخاب شده و در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای تولید شده است، از دوشنبه (۲۰ فرودین ماه) هر شب به غیر از پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک پخش می‌شود.

سریال راه و بیراه» با مضمون اصلی کارآفرینی و با ساختار اپیزودیک داستان چند جوان را روایت می‌کند که در دوران دانشگاه با هم همکلاسی بوده‌اند. مهدی» از شخصیت‌های اصلی سریال که چند سال قبل، برادرش را به علت بیماری از دست داده است، همه زندگی‌اش را وقف بچه‌های مناطق مختلف کشور می‌کند.

سیاوش طهمورث، جعفر دهقان، امیرمحمد زند، اردلان شجاع‌کاوه، مهتاج نجومی، زهره حمیدی، شهرام عبدلی، محمدرضا رهبری، فلور نظری، آرام جعفری، علیرضا جلالی‌تبار، حمید ابراهیمی، شهروز ابراهیمی، خسرو ، غلام رضا نیکخواه، اسماعیل خلج، مالک حدپور سراج، حسین توشه، فرهاد بشارتی، هادی دیباجی، ریحانه رضی، وحید شیخ‌زاده، محمدرضا اکبری، امیر زمستانی، مهشید جوادی وآذین فولادوند از بازیگران مجموعه تلویزیونی راه و بیراه» هستند.

تیتراژ پایانی این سریال را فریدون آسرایی با شعری از حسین غیاثی خوانده است.لینک منبع

مطلب سریالی که جایگزین پایتخت» خواهد شد در سایت مفیدستان.


لینک منبع و پست :سریالی که جایگزین پایتخت» خواهد شد
http://mofidestan.ir/%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%ac%d8%a7%db%8c%da%af%d8%b2%db%8c%d9%86-%d9%be%d8%a7%db%8c%d8%aa%d8%ae%d8%aa-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%87%d8%af-%d8%b4%d8%af/

✳️ فروش ویژه بوق راهنمادار دوچرخه مدل XC-604

هشت ماده غذایی که حال شما را خوب می­کند

دستور قضایی فیلتر تلگرام صادر شد

سریال ,جایگزین ,راه ,قسمت ,بیراه» ,پایانی ,راه و ,و بیراه» ,که جایگزین ,سریالی که ,سریال راه ,جایگزین پایتخت» خواهد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Roman-vijeh.blog.ir (کانون خانواده) دروغ بزرگترین دشمن کانون خانواده عروس ایرانی رودان دانلود bimeparsian استعلام بدهی خودرو gameorgin مطالب اینترنتی کشکولک من مشاوره انتخاب موضوع و مقاله بیس مدیریت 2019